Привітання на 35 роки весілля в прозі, в картинках та у віршах

Зміст

35 років спільного життя – це справді ювілей, який заслуговує на щирі та теплі привітання. Це свято, яке свідчить про міцну любов, вірність, повагу та взаєморозуміння двох людей, які протягом багатьох років йшли рука об руку. В цей особливий день хочеться побажати ювілярам ще багато щасливих років разом, міцного здоров’я, нових звершень та невичерпного натхнення!

Привітання в прозі

З полотняною річницею, з полотняною весіллям вітаю вас від всієї душі. Нехай чудово і дружно прожиті разом 35 років залишать в житті теплі і радісні спогади, нехай ваша любов залишається вірною і міцним до кінця, бажаю вам світлих і радісних сімейних свят, благополуччя, достатку й удачі.

***

Сьогодні на полотні вашої сімейного життя намальований свято. Вітаю з полотняною весіллям. Нехай вдасться зберегти все те, чого ви досягли за ці 35 років, нехай попереду буде ще багато удач і спільних перемог. Бажаю вам завжди залишатися рятувальним кругом один для одного в океані життя, бажаю своєю щирою любов’ю показувати приклад вірності, взаєморозуміння, злагоди та сімейного благополуччя для дітей і онуків.

***

Дорогі наші діти, вітаємо вас від душі з 35-річчям подружнього життя, з полотняною річницею або коралової весіллям. Бажаємо вам барвистого полотна і яскравого коралового щастя, незгасною любові і бравого здоров’я, миру в домі і достатку, доброго добра і удачі на спільному шляху.

***

35 років тому ви обрали одне одного, а сьогодні святкуєте коралову міцність вашого шлюбу. Вітаємо з вражаючим ювілеєм! Нехай ваша любов продовжує рости, немов найкрасивіший кораловий риф, завойовуючи серця своєю вродою та неповторністю.

***

Шановні ювіляри! Від щирого серця вітаю вас з 35-річчям весілля! Це прекрасна дата, яка свідчить про вашу міцну любов, вірність та єднання. Ви пройшли через багато випробувань, але зберегли своє кохання та ніжність одне до одного. Нехай ваше життя буде сповнене щастя, радості, взаєморозуміння та нових звершень! Бажаю вам міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя та невичерпної любові!

***

35 років спільного життя – це справжній шедевр, створений вашими руками, вашими серцями, вашими душами. Ви пройшли крізь роки, не втрачаючи ніжності, любові та вірності одне до одного. Нехай ваше життя буде сповнене щастя, радості, взаєморозуміння та нових звершень! Бажаю вам міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя та невичерпної любові!

***

Нехай ваше життя буде таким же безхмарним і прекрасним, як кораловий риф, що омивається ласкавими хвилями. Бажаю вам міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя та невичерпної любові! Нехай ваше кохання буде таким же міцним і вічним, як коралові рифи, які витримують випробування часом. Щастя вам, радості та безмежної любові!

Привітання в картинках

Привітання у віршах

З кораловим весіллям вас, дорогі!

Сьогодні ви знову у нас молоді.

Сердечно і щиро вас вітаю,

Родині процвітати ще довго бажаю.

Ви стільки всього пережили удвох,

Будь-які проблеми вже байдужі.

Ось це і є справжнє щастя –

Закохатися, одружитися і не розлучатися!

***

Весілля полотняне,
Для сім’ї бажане,
Щоб разом стільки років,
Потрібно точно знати секрет!
Він, схоже, вам знайомий,
Раз ви досі вдвох,
Закохані ви, це точно,
Тому-то шлюб і міцний!
Будьте дружною сім’єю
Аж до весілля золотого!

***

Ви разом ось уже тридцять п’ять –
І це не весілля?
Сьогодні вітатиме
Вас ціла садиба:
Сусіди, близькі друзі
Вам вітання подарують.
А від дітей – дозвольте, я
Вас особисто в цей момент привітаю.

***

35 – прекрасна дата,
Справжній весілля ювілей,
Будьте ж любов’ю ви багаті,
Чекайте допомогу від своїх дітей,
І завжди допомагайте один одному,
В цьому житті головне – сім’я,
Ніколи любити не забувайте,
Оточують нехай завжди друзі!

***

Щасливих тисячу секунд, хвилин
Ви поєднали в славний острів.
Інші лише такого тільки чекають,
Кохання ж відчувають недолік гостро.
Ви полотняною скатертиною покрийте стіл,
Щоб підкреслити ваш славний ювілей.
Нехай прилетить достаток в ваш сімейний будинок,
І весілля свято ви відмітьте веселіше.

35-річчя весілля – це прекрасне свято, яке заслуговує на щирі та теплі привітання. Нехай ювіляри й далі бережуть одне одного, дарують тепло та ніжність, і йдуть рука об руку до нових звершень та щасливих років життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *