Чому фахівці не рекомендують робити імплантацію під наркозом?

Зміст

Дедалі частіше стоматології Києва рекламують послугу імплантації зубів під загальним наркозом. Також часто послугу називають імплантацією уві сні. Втім як би звабливо не виглядала перспектива отримати гарні зуби без жодних хвилювань, лікарі досить критично підходять до питання та попереджають про значні ризики.

Головною причиною, котра змушує пацієнтів задуматися над застосуванням загального наркозу є страх. Побоювання перед оперативними втручаннями – річ природня, проте не варто фокусуватися на страхах. Адже послуги імплантації зуба зараз знаходяться на такому рівні, коли про больові відчуття немає й мови. Місцеве анестезія гарантує бездоганно і не наносить організму такої значної шкоди, як загальний наркоз. До того ж повідні фахівці галузі здатні встановити імпланти зубів за лічені хвилини. 

Серед причин, які повинні переконати навіть доволі тривожних пацієнтів відмовитися від загального наркозу на користь анестезії та, за потреби, седативних препаратів лікарі приватної стоматології називають наступні. 

Потреба в забезпечені належного контролю:

Під місцевою анестезією пацієнт може спілкуватись з лікарем, повідомляти про дискомфорт або необхідні корекції. Загальний наркоз цього не дозволяє, що не лише ускладнює роботу фахівця, а й може позначитися на результаті. Контактність пацієнта – одна з передумов успішної імплантації. 

Прагнення мінімізувати навантаження на організм пацієнта

Загальний наркоз потребує додаткових ресурсів від організму: дихальна і серцево-судинна системи працюють з надмірним навантаженням. Це може призвести до ускладнень, особливо у людей з хронічними хворобами. 

До того ж слід враховувати і післяопераційне відновлення. Оговтатися від загального наркозу досить важко. Натомість ін’єкція анестезії не викликає надмірних навантажень і практично не позначається на стані здоров’я, її можна використовувати навіть під час лікування вагітних жінок. 

Висока вартість

Загальний наркоз вимагає складних підготовчих заходів. До того ж під час самої операції у стоматологічній клініці має бути присутнім лікар-анестезіолог. Всі ці ускладнення значно підвищують фінальну вартість послуги, не додаючи, а навіть віднімаючи у якості кінцевого результату. 

Підбиваючи підсумок, можна сказати, що зубні імпланти – вже стали звичним, навіть мейнстримним, інструментом протезування. Їх встановлення не вимагає надмірно складного і дорогого підходу. Гарантією комфорту пацієнта та якості послуг має виступати не загальний наркоз, а професіоналізм лікарів конкретної стоматології. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *