Останніми роками процедура ламінування вій стає усе більш популярною. Ще б па! Адже це чудовий спосіб зробити їх більш густими та пишними. Відтак і погляд стане значно виразнішим. Однак є певні правила у догляді за ламінованими віями, яких потрібно дотримуватися. І досвідчений лешмейкер повинен розповісти про них клієнту.
Якщо тобі потрібні косметичні засоби для ламінування, магазин VIDMA має для тебе гарні пропозиції. Набір для ламінування вій з їх асортименту підійде як для домашньої процедури, так і для ламінування в салоні.
Ламінування вій: топ порад догляду
- Передусім запам’ятайте, що після процедури вії будуть наче злиплими. Дівчата кажуть, що було враження наче вії намазані олією. Нерідко їх починають мити або є наносити засіб для зняття макіяжу. Попереджаємо відразу – цього категорично не можна робити. Ситуація зміниться вже наступного дня – волоски самі по собі розпушаться і стануть красивими та розкішними.
- В перші 24 години ніякої води й косметики. Бо саме в цей час волоски вій набувають остаточної форми та фіксації. Тому потрібно бути максимально обережними й вберегти вії від будь-якого впливу. В цей час їх легко пошкодити сплячи обличчям до подушки, притуляючись обличчям до тварин тощо.
- Починаючи з другої доби можна спати в будь-якій позі, приймати водні процедури, відвідувати сауну, плавати, користуватися косметикою. В цей час вже завершилися усі процеси, які відбувалися з віями.
- Фахівці застерігають – якщо ви хочете продовжити максимальну дію ефекту від ламінування, то варто уникати використання туші. Або ж наносити її у виняткових випадках. Зрештою, вії після ламінування мають пишний, яскравий, виразний вигляд, тож чи потрібна туш – вирішувати вам.
- Перед сном обов’язково слід очищувати вії від залишків бруду та косметики. Дехто вважає це дрібницею, однак ці залишки протягом ночі можуть мати негативний вплив на вії. Тож варто подбати про м’які засоби для демакіяжу після використання яких слід нанести живильні креми та сироватки.
- Потрібно подбати про додатковий догляд за віями та повіками. З цією метою варто застосовувати спеціальні засоби. Однак важливою умовою є те, що вони не можуть містити спирту і жирів. Кожного дня або через день доречно використовувати спеціальні сироватки, які чудово живлять вії, укріплюють їхню структуру та позитивно впливають на загальний вигляд. Крем для повік збагачує шкіру вітамінами й корисними мікроелементами. Використання цих засобів допоможе віям максимально довго залишатися міцними, гнучкими, а також збереже їхній блиск та колір.
- Уникайте тертя вій та натягування повік. Особливо будьте обережними під час зняття макіяжу, самомасажу обличчя. Бо це може призвести до негативних наслідків – пошкодження і випадання вій.
Процедуру обовязково слід проводити в досвідченого майстра, який зробить усе правильно враховуючи особливості саме ваших вій. А також детально розповість про усю нюанси догляду за віями. Окрім цього професіонал зможе вчасно виявити проблеми з віями і надати фахові поради стосовно догляду.