Зберегти тепло в приміщенні можна, використовуючи різні методи. Зазвичай багато втрачається тепла через вікна, особливо якщо вони великі. Тому дуже важливо ще при виборі віконних систем потурбуватись про те, щоб вони забезпечували достатній рівень ізоляції приміщення від холоду. Для цього запропоновано багато інструментів. Придбати за прийнятною ціною енергозберігаючі вікна зможете тут: https://niks-m.com/ua/vikna/energozberigayuchi/.
Конструкція енергоощадного вікна
Такі віконні системи мають загалом стандартну конструкцію — це склопакет, профіль, фурнітура, ущільнювачі. Однак для досягнення необхідного ефекту теплоощадження практично всі ці компоненти мають покращення.
Наприклад, між склом у просторі, який утворюється, знаходиться інертний газ. Він знижує теплопровідність. У такий спосіб вдається зменшити втрати тепла. Додатково на внутрішнє скло наноситься низькоемісійне покриття, яке відбиває інфрачервоне випромінювання назад у приміщення.
Профілі в енергоощадних вікнах мають більшу кількість камер, що дає значно кращі результати в суворих кліматичних умовах. Фурнітура та ущільнювачі забезпечують щільне прилягання стулки до рами, тому вдається зменшити теплові втрати, а також підвищити звукоізоляційні властивості. Для того щоб отримати всі ці характеристики, дуже важливо уважно поставитись до вибору продавця. Одне з кращих рішень – це купівля у виробника, через завод пластикових вікон.
Чому енергоощадні вікна – це правильний вибір
У таких вікон є чимало переваг, до них належать:
- ефективне утримання тепла/прохолоди в приміщенні. Це актуально як взимку, так і влітку. Напилення оксиду срібла покращує властивості скла, завдяки йому інфрачервоне випромінювання не виходить надвір. Отже, опалення потрібне менш інтенсивне, адже тепло не втрачається. Той самий ефект відбувається влітку, коли дуже жарке повітря не потрапляє в приміщення;
- менша теплопровідність у порівнянні з алюмінієвим профілем. Навіть у місцях зіткнення зі склом рама ПВХ не промерзатиме взимку. Крім того, енергоефективність вікон покращує комфорт перебування в кімнаті. У неї не потраплятимуть протяги та вологість;
- шумоізоляція. Конструкція склопакетів передбачає якісну шумоізоляцію, тому такі системи стануть ідеальним рішенням для будинків та квартир, розташованих у галасливих районах.
Насправді зовні енергоощадні вікна практично не відрізняються від звичайних склопакетів. Саме тому дуже важливо уважно вибирати компанію, у якій замовлятимете їх.
Ефективність енергоощадних вікон буде значно вища, якщо це не єдиний компонент енергоефективності. Тому потрібно потурбуватись про утеплення стін, даху. Варто зауважити, що енергоефективні склопакети обійдуться дорожче, але їхня вартість достатньо швидко окупиться.